Самое горячее в сети — Сюжет «Подробностей» помог найти хозяина волынского Хатико (видео) .
4:00  19.03.2012  Комментариев нет

Сюжет «Подробностей» помог найти хозяина волынского Хатико (видео)


Щасливе завершення історії про вірного друга. Кілька тижнів тому ми розповідали про собаку, який довго чекав господаря на зупинці у волинському селі Маяки. Після нашого сюжету, господар упізнав свого чотирилапого друга і приїхав за ним з Івано-Франківщини.

На приїжджого чоловіка він поки що дивиться обережно. Та господар знає, як звати песика і які у нього звички. Він кладе лапки на коліна хазяїна, і їсть по-особливому, — каже Степан.

Степан Голембйовський, господар песика:

- Він такий скромний. Йому даси їсти, він не одразу візьме, покладе. Хіба що я відвернуся, він може доїдати.

Песик жив на автобусній зупинці села Маяки. Селяни кликали його Пушок, Мопсик і навіть волинський Хатіко. Насправді ж собачку звати Бобик. Як каже хазяїн: песик зник після смерті Степанового дідуся.

Степан Голембйовський, господар песика:

- Він жив у дідуся у селі і коли дідусь помер, казала сусідка, він ходив місяць однією і тією ж стежкою до дідуся на цвинтар. Після місяця ніхто не бачив його.

Про Бобика не було чути майже 5-ть років. Песика впізнав батько Степана після нашого сюжету. Сам Степан за чотирилапим другом із Івано-Франківщини приїздив двічі, — пригадують місцеві жителі.

Тетяна Плюшко, мешканка села Маяки:

- Він відразу поклав на стіл фотографію і сказав: Я відносно песика, що показували по телевізору. Я подивилася фотографію і правда троха схожий на себе. Напевне він у молодому віці був. + пішли ми на ту зупинку, де він мешкав — його не було, до 11 вечора, кругом шукали, але його не було.

Коли Степан приїхав удруге песик знайшовся. Жіночки, що підгодовували собачку та спорудили йому буду з коробки тішаться, що історія завершилася щасливо.

Алла Гресь, мешканка села Маяки:

- Ми раді, що закінчилася ця історія і наш улюблений пес, якого справжнє ім’я Бобік повертається до своїх справжніх хазяїв. Не ті, що його викинули, а ті, що його дуже люблять і чекають. Ми йому бажаємо щасливої дороги і щоби він ніколи не загубився.

Коли Бобика забирали, волинські друзі не забули зробити кілька фото на пам’ять.

Юлія Саніна, Андрій Гнатюк, Волинська область

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/03/19/826580.html

 
Новости
Метки:

 

К сожалению, комментарии закрыты.

 

 

Последние новости категории